Szkolenie Lawinowe 2018!

Koleżanki i Koledzy!

Jak co roku, w dniach 22-23 grudnia, odbędzie się przedsezonowe szkolenie lawinowe dla przewodników tatrzańskich z AKPT i KPT im.M.Sieczki . Szkolenie organizowane jest  przez Szkołę Górską Morskie Oko. Zwyczajowo odbędzie się ono w rejonie Morskiego Oka.

Noclegi są zarezerwowane w schronisku (Gazdówka), koszt (z pościelą) wynosi 43zł/osoba noc - ew zniżki , płatne indywidualnie w recepcji schroniska.

Szkolenie jest bezpłatne dla członków AKPT/KPT im.M.Sieczki (z opłaconymi składkami), w miarę wolnych miejsc mogą w nim także uczestniczyć osoby spoza tych kół, za dodatkową odpłatnością za każdy dzień szkolenia.

Każdy z uczestników powinien posiadać sprzęt lawinowy (detektor+ sonda+łopata) oraz zimowy (raki, czekan, kask), jeżeli warunki pozwolą to można oczywiście zabrać sprzęt skiturowy. Zajęcia rozpoczynamy w piątek o godz 20 krótkim wykładem na temat nowości lawinowych , zajęcia praktyczne zaczną się w sobotę o godz. 8.30, planowane zakończenie w niedziele ok godz 15.

Zgłoszenia (wraz z informacją nt ilości noclegów) proszę przesyłać na adres mailowy: ania@tatrika.pl najpóźniej do 14 grudnia - im wcześniej tym lepiej bo liczba miejsc jest ograniczona!!!

Zapraszamy!!!