Uroczystość 30-lecia Koła AKPT NOWE INFORMACJE dot. zgłoszeń!!!

Szanowne Koleżeństwo Przewodnickie

30 lat temu z SKPG wyodrębniło się nasze Koło - AKPT. To dobry czas, dobra okazja, żeby zorganizować spotkanie, któremu nadaliśmy nazwę: 30 LAT AKPT. POKOLENIA. I taki właśnie mamy cel: doprowadzić do spotkania wszystkich pokoleń AKPT. Prosiliśmy już Was o wyrażenie opinii na temat terminu. Dzięki temu zorientowaliśmy się, że Wasze zainteresowanie, chęć uczestnictwa w takim spotkaniu, jest duże. Dlatego niżej przekazujemy pierwsze informacje nt. planowanego spotkania, które pozwolą Wam dokonać odpowiedniego wpisu do kalendarza i przygotować się odpowiednio do tego wydarzenia.

TERMIN: 30 września / 1 października
MIEJSCE: Głodówka
KOSZT: 100 zł/os. W ramach tego zapewnimy obiad i zimną płytę w sobotę wieczorem, nocleg i śniadanie w niedzielę rano. Zapewnimy także zabawy. Nie zapewnimy tylko tego, o co i tak znakomicie zadbacie sami.
DOJAZD: We własnym zakresie.
DEKLARACJE: Prosimy Was o szybkie deklaracje uczestnictwa. Nie muszą być przemyślane, mogą płynąć z porywu serca. Zwłaszcza prosimy o deklaracje tych kompanii, które chcą spać razem w pokojach.
UISZCZENIE OPŁATY: W momencie złożenia deklaracji, przelewem na konto nr: 31 1240 5136 1111 0010 6357 8549, z tytułem: "30 LAT - imię i nazwisko wpłacającego". Jeśli wpłata będzie wielokrotnością 100 zł, uznamy, że chodzi o więcej osób. W takim przypadku także prosimy o kontakt.

PLANOWANY (ramowy) PROGRAM SPOTKANIA
1. Otwarcie spotkania przez prezesów AKPT.
2. Obiad.
3. Część oficjalna. Chwila wspomnień, krótka prezentacja kursów zrealizowanych przez AKPT, blachowanie (mamy nadzieję, że więcej niż jednego nowego przewodnika), być może gra pokoleniowo-unifikacyjna.
4. Lekcja śpiewania, podczas której wyświetlane będą teksty, uczestnikom towarzyszyć będzie sekcja melodyczno-rytmiczna, a każdy będzie śpiewał, jak umie. Dlatego prosimy do Kazka Stagrowskiego zgłaszać, w dowolnej formie, tytuły piosenek, których chcielibyście się nauczyć, albo które znacie, ale uważacie, że jako członkowie Koła gremialnie powinniśmy znać.
5. Tańce, hulanki, swawole. Podczas dostępna zimna płyta.
6. Pokaz "Moje pierwsze zdjęcie z Tatr". W tym miejscu od razu prosimy o rzecz trudną. Zależy nam na pierwszych zdjęciach pokazujących Was w Tatrach. A więc nie zdjęcie (na przykład) Morskiego Oka, które zrobiliście mając lat kilka(naście), tylko zdjęcie Was, nad (na przykład) Morskim Okiem, kiedy mieliście lat kilka(naście) - im mniej, tym lepiej... Przysyłane przez Was zdjęcia będą starannie ukryte i nikomu nie udostępniane, bo podczas pokazu będziemy zgadywać, kto jest na zdjęciu... Jeśli macie te zdjęcia w formie elektronicznej (co jest mało prawdopodobne) i możecie je udostępnić na planowaną zabawę, przyślijcie je mailem na adres krupinski.artur@gmail.com. Jeśli macie je w formie papierowej (co jest bardziej prawdopodobne), i mielibyście problem z ich przetworzeniem w formę elektroniczną, też piszcie na ten adres. Damy radę.
7. Tańce, hulanki, swawole - cd.

Wszelkie pytania, sugestie i wątpliwości prosimy kierować na adres: krupinski.artur@gmail.com
 

ZGŁOSZENIA NA FETĘ PRZYSYŁAJCIE NA ADRES KOŁOWY akpt@akpt.pl lub telefonicznie do kol. ANI KWINTY, ewentualnie osobiście w sklepie Wierchy (ul. Szewska) u kol. KAZIA STAGROWSKIEGO

Komitet Organizacyjny
30 LAT AKPT. POKOLENIA