Lista członków Koła

Przewodnicy tatrzańscy klasy III — z aktualnymi uprawnieniami.

  Nazwisko i imię Numer blachy AKPT
1 Adamczyk Agnieszka 230
2 Adamczyk Jakub 234
3 Albert Małgorzata 188
4 Antecki Piotr 204
5 Babyn Rafał 90
6 Badzioch Mirosław 251
7 Bąk Piotr 70
8 Berbeka Krzysztof 112
9 Babula Krystyna  226
10 Białkowski Cezary 231
11 Bulanda Andrzej 64
12 Ceklarz Jan 205
13 Ceklarz Katarzyna 252
14 Chrobak Anna 236
15 Czas Anna 182
16 Czuba Barbara 232
17 Ćwiąkała Jakub 238
18 Dąbrowska Anna 95
19 Dąbrowski Jakub 223
20 Dańda Jacek 220
21 Dłutek Krzysztof 165
22 Dobroch Bartłomiej 228
24 Duraj Joanna 247
25 Dyląg Dariusz 167
26 Dyląg Tomasz 183
27 Dyner Krzysztof 4
28 Dziabała Krzysztof 146
29 Falkiewicz Aleksandra 233
30 Feliksiak Bogusław 240
31 Fila Andrzej 96
32 Galej Marta 176
33 Gawlik Mieczysław 91
34 German Leszek 38
35 Gołda Zbigniew 168
36 Grabowski Maciej 179
37 Grzegorczyk Jacek 109
38 Grzechynka Andrzej 184
39 Hankus Lidia 145
40 Herbowski Andrzej 29
41 Hornowski Jakub 185
42 Kisiel Małgorzata 235
43 Jasiński Grzegorz 136
44 Jędrygas Janusz 190
45 Jezutek Paweł 208
46 Jodłowski Miłosz 181
47 Kalicki Tomasz 101
48 Kalmus Marek  
49 Kamionka Paweł 137
50 Kisiel Marcin 225
51 Kociołek Mirosław 110
52 Koczur Bogusław 140
53 Kołodziej Katarzyna 239
54 Komperda Sebastian  
55 Komusiński Stanisław 89
56 Kopacki Piotr 242
57 Kosiorowska-Wysocka Lilianna 77
58 Kowalski Jerzy 58
59 Krupa Paweł 214
60 Krupiński Artur 215
61 Krzyżanowski Andrzej 79
62 Kubinek Szymon 257
63 Kuchno Lucyna 209
64 Kuchno Tadeusz 191
65 Kujan Eliza 243
66 Kundegórski Marek 148
67 Kurzyński Wojciech 198
68 Kwinta Anna 244
69 Łabudzki Bartłomiej 245
70 Łabudzki Dariusz 128
71 Łabudzki Artur 155
72 Magierowski Jan  
73 Makowski Krzysztof 98
74 Marasek Anna 216
75 Martynowicz Miłosz 197
76 Matuszyk Paweł J. 180
77 Matysek Piotr 169
78 Misiuda Rafał 210
79 Mlekodaj Stanisław 219
80 Musielewicz-Jasińska Zofia 24
81 Myczkowski Zbigniew 52
82 Naruszewicz Magdalena 174
83 Niemczyk Jacek 82
84 Niemczyk Małgorzata 81
85 Nowak Krzysztof 171
86 Obrochta Anna 246
87 Orzechowska Danuta 117
88 Pazdyka Tadeusz 120
89 Pęgiel Anna 178
90 Piekar Renata 186
91 Pietruszewski Szymon 224
92 Piórkowska Małgorzata 139
93 Piskorska Patrycja 211
94 Pokorny Tadeusz 172
95 Polańska Ewa 258
96 Polański Michał 237
97 Poręba Alicja 126
98 Poręba Konrad 161
99 Przybylska Danuta  
100 Pyzik Tomasz 131
101 Radwan  Małgorzata 254
102 Radwan Marcin 248
103 Radwanek-Bąk Barbara 36
104 Radwański Marek 30
105 Rajtar Jerzy 83
106 Rączkowski Tomasz 177
107 Rostek Einar 158
108 Rużyczka Anna 53
109 Rybka Witold 93
110 Ryś Janusz 118
111 Sabat Krzysztof 149
112 Sawka Marek 156
113 Siegel Wiktor 173
114 Soczek Anna 141
115 Sokulski Jerzy 31
116 Spyrka Adam 187
117 Srzednicka Urszula 33
118 Srzednicki Roman 46
119 Stagrowski Kazimierz

105

120 Stasielak Joanna 256
121 Staszkiewicz Robert 249
122 Stochel Teresa 132
123 Sułowski Janusz 56
124 Sułowski Leszek 84
125 Sztefko Marek 159
126 Ślizowski Jacek 133
127 Tomczyk Jan 11
128 Trzcieniecka Anna 94
129 Ulman Stanisław 19
130 Wachulec Ewelina 222
131 Walicki Maciej 201
132 Widlarz-Popiołek Joanna 199
133 Wiecheć Aleksander 151
134 Wiktor Jan 57
135 Wiktor Przemysław 192
136 Winkler Kazimierz 143
137 Wnęk Adam 152
138 Wojs Jacek 134
139 Wolski Dominik  
140 Wójcik Przemysław 212
141 Woźniak Romana 32
142 Wroński Przemysław 22
143 Wróbel Sławomir 157
144 Wysocki Wiesław 88
145 Wydmański Robert 195
146 Zając Tomasz 250
147 Zubek Bartłomiej 194
148 Zych Ewa Teresa 153

ciąg dalszy listy