2011

W weekend 26-27 listopada odbyły się dwie imprezy kończące sezon przewodnicki organizowane przez KPT im. M. Sieczki (w schronisku Roztoka) i SPT im.Klemensa Bachledy (na Harendzie).

więcej »

W dniach 9- 10 grudnia na Hali Gąsienicowej odbyło się pierwsze po dłuższej przerwie szkolenie dla członków AKPT. Było one poświęcone tematyce lawinowej, niestety w kontekście wydarzen ostatniej zimy bardzo dla nas aktualnej...

więcej »

Tradycyjne spotkanie (przed)wigilijne AKPT/SKPG odbyło się w środę 14 grudnia w COTG przy ul. Jagiellońskiej.

więcej »

W sobotę 26 marca w Morskim Oku spotkali sie przyjaciele Ani, Basi i Bogdana, aby w ten sposób uczcić ich pamięc i wspominać wspólnie te liczne momenty w górach i nie tylko jakie razem z nimi spędziliśmy.

więcej »

W dniu 20 maja w kościele OO. Dominikanów została odprawiona msza za Zosię, po mszy przyjaciele Zosi zebrali się w salach restauracji "Smak Ukraiński" na Kanoniczej na otwarciu wystawy zdjęć ulubionych przez Zosię Karpat Wschodnich i pokazie zdjęć z jej wypraw i wyjazdów.

więcej »

W piątek 15 lipca na Cmentarzu Komunalnym w Bochni przy ul. Orackiej pożegnaliśmy naszego kolegę przewodnika, SP Wojtka Kozuba który zginął tragicznie w Alpach Francuskich 6 lipca.

więcej »

10 sierpnia 2011 r. w Słowenii zginęli nasi koledzy, przewodnicy tatrzańscy z SPT im. Klemensa Bachledy w Zakopanem
Ś.P. PAWEŁ NADYBAL i PIOTR MĘDOŃ

więcej »

Od 14 do 20 sierpnia odbył się kolejny, tradycyjny biwak AKPT na Polanie pod Wysoką. Pogoda poza w zasadzie jednym dniem była bardzo dobra co pozwoliło na liczne wędrówki i wspinaczki w szeroko pojętym otoczeniu doliny Białej Wody .

więcej »

W środę 7 września spotkaliśmy się w "Marchewce" na wspomnieniowym wieczorze poświęconym naszemu tragicznie zmarłemu koledze Wojtkowi Kozubowi.

więcej »

W środę 19 pazdziernika kol. Andrzej Grzechynka pokazał w "Marchewce" zdjęcia z tegorocznej wędrówki po Swanecji.

więcej »

Strony