2012

Po ubiegłorocznej przerwie spowodowanej tragicznymi wydarzeniami, wrócilismy w tym roku do organizowania tradycyjnych zawodów narciarskich AKPT, do tej pory nazywanych "Pucharem Prezesa".

więcej »

Zgodnie z tradycją także w tym roku delegacja Koła odwiedzała cmentarze, na których leżą nasze koleżanki i koledzy, aby złożyć na ich grobach wiązanki kosówki na znak pamięci o tych z nas, którzy już wędrują po niebieskiej grani

więcej »

W dniach 17-18 listopada w osrodku "Ostoja Górska" w Koninkach odbyło się 57 Lecie SKPG i AKPT. Tym razem, pomimo faktu że organizatorem było SKPG, w imprezie wzięła udział spora reprezentacja kilkudziesięciu przewodnikow tatrzańskich.

więcej »

Zgodnie z wieloletnia tradycją w środę 19 grudnia spotkaliśmy się, w gronie przewodników i przyjaciół naszych Kół na spotkaniu przedwigilijnym AKPT/SKPG.

więcej »

Podobnie jak w ubiegłym roku, przed sezonem zimowym odbyło się szkolenie lawinowe, mające na celu przypomnienie zasad zachowania w terenie zagrożonym lawinami oraz trening postępowania podczas ew. wypadku.

więcej »