Zawody narciarskie o Puchar Prezesa Dolina Roztoki 28 marca 2009

Kolejne (VII w nowej formule) zawody skiturowe o "Puchar Prezesa" odbyły się  28 marca 2009 r. w Dolinie Roztoki - z powodu na znaczne zagrożenie lawinowe i zasypanie drogi do Morskiego Oka przez lawinę, w ostatniej chwili zdecydowaliśmy zarówno o zmianie planowanej trasy jak i miejsca zakończenia zawodów.   
Start nastąpił sprzed schroniska w Roztoce, trasa wiodła doliną Roztoki pod próg doliny Pięciu Stawów, skąd zawodnicy zjeżdżali do szałasu na polanie Nowa Roztoka gdzie znajdowała się meta zawodów. W zawodach wzięło udział 25 zawodniczek i zawodników podzielonych jak zwykle na 3 kategorie. Pogoda w tym roku była trochę lepsza niz w ubiegłym roku, momentami pojawiało sie nawet słońce choć wiejący halny i związana z tym odwilż trochę przeszkadzały zawodnikom. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

Kobiety:
1. Kinga Kasprzycka (gość)
2. Majka Grzybowska(gość)
3. Alicja Poręba

Mężczyźni senior:
1. Marek Okularczyk(gość)
2. Janusz Poręba
3. Marek Sztefko

Mężczyźni junior:
1. Kuba Hornowski
2. Marcin Kisiel 
3. Rafał Misiuda

Mimo wspomnianej wyżej awaryjnej zmiany miejsca zawodów, dzięki ogromnej życzliwości i pomocy nowych dzierżawców schroniska w Roztoce - Hani i Stefana Krupów, udało się w zorganizować w schronisku doskonałą, w zgodnej opinii uczestników, imprezę kończącą zawody - o tym że jak zwykle bawiliśmy się do białego rana nie trzeba chyba wspominać..:-)