2010

W ramach regularnych szkoleń dla członków AKPT w niedzielę 13 czerwca odbyło się kolejne spotkanie z dr Maciejem Pinkwartem poświęcone tym razem jednej z najbardziej fascynujących postaci zakopiańskich - Witkacemu.

więcej »

Zakończył się nasz tygodniowy, tradycyjny (już 4 z kolei) Biwak na Polanie pod Wysoką. W tym roku pogoda w miarę dopisała co spowodowało że przez Polane przewinęło się trochę osób.

więcej »

Zgodnie z tradycją także w tym roku delegacja naszego Koła przed Swiętem Zmarłych odwiedzała groby naszych koleżanek i kolegów aby złożyć na nich wiązanki kwiatów na znak pamięci o tych z nas którzy już odeszli.

więcej »

Kolejne 55 "Lecie", organizowane w tym roku przez SKPG odbyło się w dniach 6-7 listopada 2010 w Poroninie w pensjonacie Limba. Jak zwykle główną atrakcją wieczoru, poza uroczystą kolacją, ogniskiem połaczonym z blachowaniem nowych przewodników SKPG i kabaratem były tańce do białego rana.

więcej »

W sobotę 6 listopada w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym TPN w Zakopanem przy ul.Chałubińskiego 42a (sala audiowizualna) odbyło się uroczyste otwarcie wystawy zdjęć z historii Akademickiego Koła Przewodników Tatrzańskich w Krakowie.

więcej »

W sobotę 20 listopada w Dworcu Tatrzańskim w Zakopanem odbyło się kolejne tradycyjne zakończenie sezonu przewodnickiego Centrum Przewodnictwa Tatrzańskiego, organizowane przez SPT im.Klemensa Bachledy.

więcej »

W środe 15 grudnia w siedzibie Oddziału Krakowskiego PTTK na ul .Zyblikiewicza 2b odbyło sie tradycyjne spotkanie wigilijne przewodników AKPT i SKPG.

więcej »

W weekend 27-28 lutego odbyło się kolejne szkolenie zimowe AKPT, tym razem w formie wycieczki/biwaku zimowego w okolicy Wielkiego Chocza.

więcej »

Kolejne (VIII po reaktywacji) zawody skiturowe o "Puchar Prezesa" odbyły się 27 marca 2010 r. w rejonie Doliny Chochołowskiej.

więcej »

W sobotę 10 kwietnia 2010 w ramach regularnych szkoleń dla członków AKPT odbyła się wycieczka przyrodnicza w rejonie Kopieńców prowadzona przez dr.Tomka Zwijacza-Kozice z TPN.

więcej »

Strony